دانلود نسخه اصلی Fonet 1.2 – فونت برنامه ردیابی و محافظ تلفن همراه برای اندروید

دانلود نسخه اصلی Fonet 1.2 – فونت برنامه ردیابی و محافظ تلفن همراه برای اندروید

اندازه: 1.56M

دسته بندی: -

قیمت: رایگان

تعداد نمایش: 14629 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۵

به روز رسانی در: ۱۰ آذر ۱۳۹۵

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

رایگان – خرید

دانلود نسخه اصلی Fonet 1.2 – فونت برنامه ردیابی و محافظ تلفن همراه برای اندروید

دانلود نسخه اصلی Fonet 1.2 - فونت برنامه ردیابی و محافظ تلفن همراه برای اندروید

دانلود نسخه اصلی Fonet 1.2 – فونت برنامه ردیابی و محافظ تلفن همراه برای اندروید

Download Fonet – دانلود فونت

فو نت محافظ قدرتمند گوشی شما

با فونت Fonet نگران گم شدن تلفن همراه خود نباشید

برنده سه جایزه بین‌المللی در سال های ۲۰۱۴-۲۰۱۶
دریافت موقعیت گوشی

اگر گوشی خود را گم کرده اید یا دزدیده شده است می‌توانید با استفاده از هر تلفن دیگری با ارسال رمز اختصاصی خود و کد مربوطه از طریق پیامک، موقعیت گوشی خود را بر روی نقشه دریافت کنید، حتی اگر گوشی شما به اینترنت متصل نباشد. این ابزار موقعیت گوشی را با استفاده از GPS و دکل های مخابراتی ردیابی میکند.

فعالسازی دزدگیر

با استفاده از این ابزار شما میتوانید آژیر گوشی خود را به صدا در بیاورید. این آژیر تا زمانی که رمز درست در گوشی وارد نشود قطع نخواهد شد. حتی در حالت بدون صدا هم صدای آژیر با بالاترین حد پخش خواهد شد و اگر کسی گوشی را خاموش کند، بعد از روشن شدن مجددا به آژیر کشیدن ادامه خواهد داد.

تماس با من

اگر به گوشی خود دسترسی ندارید میتوانید با ارسال رمز شخصی خود و دستور مربوطه از طریق هر تلفن دیگری، به گوشی خود دستور بدهید تا با شما تماس بگیرد. با پاسخ دادن به این تماس، بدون اینکه کسی متوجه این تماس شود، صداهای اطراف تلفن خود را شنود کنید.

دایورت تماس‌ها و پیامک‍‌ها

اگر منتظر تماس یا پیامک مهمی هستید و گوشی خود را جا گذاشتید یا به آن دسترسی ندارید میتوانید به سادگی و ارسال یک پیامک شامل رمز شخصی به گوشی خود، تمامی تماس‌ها و پیامک‌های خود را به گوشی دیگری دایورت کنید و آنها از دست ندهید.

حذف تمامی اطلاعات

ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که تلفن همراه شما دزدیده شده یا آن را گم کرده اید و از این نگران هستید که اطلاعات آن به دست دیگران بیفتد. در این شرایط میتوانید بدون اتلاف وقت، دستور پاکسازی را از هر گوشی دیگری به تلفن همراه خود ارسال کنید و پس از تایید مجدد، همه اطلاعات آن را حذف کنید.

اعلام تغییر سیم‌کارت

اگر گوشی شما دزدیده شود و سیمکارت جدیدی داخل آن قرار گیرد، فونت از طریق پیامک شماره سیمکارت جدید را به شما اطلاع میدهد. بدین ترتیب علاوه بر اینکه شماره جدیدی که داخل گوشی شما قرار گرفته، میتوانید از امکانات فونت با استفاده از این شماره استفاده کنید.

 

Dosya.ir مرجع پروژه و تحقیقات دانشگاهی و علمی کشور

dosya.ir

22 نظر

  1. دوست عزیز برنامه از هر لحاظ تست شده احتمالا یا حافظه گوشیتون پر شده یا ویروسیه میتونید رو یه گوشی دیگه تست کنید و مطمئن بشید. با تشکر.

  2. من خودم روی گوشیم نصب کردم بعدش فک کنم دزده کلا گوشی رو ریست فاکتوری کرده همه نرم افزار پاک شده بود من که از طریق همیاب ۲۴ گوشیمو ردیابی کردم خیلی بهتر بود

  3. من این برنامه را نصب کردم اگه قرار باشه گوشی خام دیگه وش بشه و کار نکنه ویا با فرمت شدن کار نکنه به درد نمی خوره..

  4. دوستان اینکه این نرم افزار به درد میخوره یا نمیخوره بستگی به سلایق و نظرات شخصی مصرف کنندگان داره و اگه عیب و ایراداتی داشته باشه خب بالطبع شرکت سازنده اش هر چه سریعتر مرتفع میکنه چون هر چی باشه منبع درآمدشونه .

  5. شما که نرم افزاری رو در ساییتون میذارید مسئولید راجع به اون.افراد میان نصب می کنن و اگر راضی نباشن و قانونی نباشه اونوقت چی میشه؟ الان ردیابی این نرم افزار و موقعیت مکانیش انقد افتضاحه! چیزی که واضحه اینه نرم افزار ردیابی مورد تایید ایران هنوز وجود نداره.سامانه همیاب۲۴ داره قانونی گوشی ردیابی می کنه

    • دوست عزیز ما فقط در حد سالم بودن لینک دانلود این نرم افزار از نظر ویروس و صحت لینک دانلود مسئولیم غیر از این هیچ منطقی نمیگه که ما در مورد ساختار این نرم افزار از نظر خوب یا بد بودنش جوابگو باشیم .

پاسخ دهید